Binance, Futures NEXT’i Başlattı: Listede Bu 30 Altcoin Var!

Binance, kullanıcıların token listelemelerinin geleceği ile etkileşim kurma biçimlerini dönüştürmek için tasarlanmış öncü bir platform olan Futures NEXT’in lansmanını duyurdu. Bu platform, kullanıcıların piyasa içgörülerinden yararlanarak Binance Vadeli İşlem listelerini tahmin etmelerini sağlıyor. Bunun karşılığında ödüller de var. Futures NEXT, borsa ekosistemine yapılan yeni bir eklenti değil. Token listeleme sürecinin demokratikleştirilmesinde ileriye doğru önemli bir adımı temsil ediyor. Bu arada, şu anda listede 30 altcoin kullanıcılardan oy topluyor.

Binance Futures NEXT ile listelemeleri tahmin edin, ödüller kazanın

Kriptokoin.com’dan takip etiğiniz üzere Binance, yenilikçi hamlelerine devam ediyor. Şimdi de borsa, kullanıcıların tokenları aday göstermesine ve oylamasına izin vererek topluluğunu güçlendiriyor. Bu da platformu ilgi alanları ve trendleriyle uyumlu hale getiriyor. Ayrıca bu yaklaşım, kullanıcı katılımını ve Binance ile olan bağı artırıyor. Borsa, doğru tahminleri ödüllendiriyor. Ayrıca, topluluk katılımı yoluyla en iyi tokenlar hakkında veri topluyor. Bu, gelecekte daha stratejik ve topluluk odaklı listelemelere yol açarak Binance’in lider bir kripto borsası olarak konumunu daha da sağlamlaştırabilir.

Binance Futures NEXT’de bu 30 altcoin yarışıyor

Sistem şu şekilde işliyor. Katılımcılar, platformda liste için tercih ettikleri tokenları aday gösteriyor. Adaylar, potansiyel Futures tokenlarına yönelik topluluk oylaması için bir havuzda toplanıyor. Doğru tahminlerde bulunan kullanıcılar ödüller kazanarak alım satımı daha rekabetçi ve heyecanlı hale getiriyor. Şu anda listede 30 altcoin var. Bunlar kullanıcılardan oy topluyor. Halihazırda en fazla oyu açık farkla Delysium (AGI) almış durumda. Onu Bittensor (TAO) takip ediyor.

Kaynak: Binance Futures NEXT

Futures NEXT’e nasıl başlanır?

Piyasa bilgilerinizden yararlanmak ve alım satım deneyiminize ekstra bir heyecan katmak istiyorsanız, Futures NEXT’i kullanmaya nasıl başlayacağınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Binance Vadeli İşlemler Hesabınıza Giriş Yapın: İlk adım, bir Vadeli İşlemler hesabına erişiminiz olduğundan emin olmaktır. Henüz bir hesap oluşturmadıysanız, bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesabınızı tamamen etkinleştirmek için tüm doğrulama gerekliliklerini tamamladığınızdan emin olun. Future NEXT’e erişin: Binance Vadeli İşlemler hesabınız çalışır hale geldiğinde, Futures NEXT’e doğrudan borsa platformundan erişebilirsiniz.

“Seçimler” ile Tahminlerde Bulunun ya da Yeni Bir Token Aday Gösterin: “Seçimler”, hangi tokenların Binance Futures’ta listelenme potansiyeline sahip olduğuna dair analizinize ya da inancınıza dayanan tahminlerinizdir. Başarılı Tahminler için Ödüller Kazanın: Yaptığınız her başarılı tahmin için ödüller alacaksınız. Bu bağlamda borsa, topluluk görüşlerini USDT Bonusu ve Ücret İndirim Kuponları ile ödüllendirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x